Nasz zespół

Biuro Rachunkowe TRIBUTO zostało założone przez księgowe posiadające wieloletnie doświadczenie w pracy w biurach rachunkowych, dzięki czemu przez lata praktyki posiedliśmy umiejętność rozliczania firm z różnych branż i o różnych stopniach zaawansowania.

Współpracujemy z firmami z różnych miast – dzięki cyfryzacji naszych usług oraz możliwości elektronicznego przesyłania dokumentów mamy możliwość ograniczenia kontaktu bezpośredniego do minimum – kontakt telefoniczny oraz mailowy pozwala naszym klientom zaoszczędzić czas na dojazdy do biura.  Dlatego współpracujemy z firmami z całej Polski, aktualnie m.in: z Wrocławia, Warszawy, Poznania, Gdańska czy Częstochowy.

Chcąc świadczyć usługi jak najwyższej jakości regularnie uczestniczymy w szkoleniach księgowych i podatkowych– dzięki temu posiadamy aktualną wiedzę z zakresu rozliczania pakietów e-commerce, zmian podatkowych, rozliczania MOSS.

Zarząd Tributo

Julia Żuralska

Prezes Zarządu
Kiedy większość ludzi napotyka jakieś przeciwności, Julia widzi je jako wyzwanie. Trudne zagadnienia podatkowe rozwiązuje niczym sudoku!

Karolina Burek

Wiceprezes Zarządu
Mistrzyni precyzji. Znajdzie każdy grosz różnicy. Przemienia chaos finansowy w porządek. Oczarowana pięknem natury, podpowiada swoim klientom, jak rozwijać ich firmy na podobieństwo pięknych ogrodów.

Katarzyna Woźna​

Członek Zarządu
Uwielbia wyzwania i ryzyko. Choć adrenalina to jej drugie imię, to skoki na bungee są niczym w porównaniu z codzienną pracą księgowej.

Zespół

Marta

Młodsza Księgowa
Nieustępliwa strażniczka bilansów, która trzyma księgi w tak idealnym porządku, że nawet Fibonacci czułby się dumny!

Aleksandra

Księgowa
Potrafi wbić cię w podatki jednym uroczym spojrzeniem, a jednocześnie roztopić serce każdego zwierzaka na kilometr! Zawsze uśmiechnięta. Nigdy nie odmawia pomocy.

Karina

Asystentka Biura/Młodsza Księgowa
To nie tylko specjalistka od liczb, ale również osoba, która wnosi do biura nieocenioną wartość swoim entuzjazmem, organizacją i pozytywnym podejściem do pracy.