Nasz zespół

Biuro Rachunkowe TRIBUTO zostało założone przez księgowe posiadające wieloletnie doświadczenie w pracy w biurach rachunkowych, dzięki czemu przez lata praktyki posiedliśmy umiejętność rozliczania firm z różnych branż i o różnych stopniach zaawansowania.

Współpracujemy z firmami z różnych miast – dzięki cyfryzacji naszych usług oraz możliwości elektronicznego przesyłania dokumentów mamy możliwość ograniczenia kontaktu bezpośredniego do minimum – kontakt telefoniczny oraz mailowy pozwala naszym klientom zaoszczędzić czas na dojazdy do biura.  Dlatego współpracujemy z firmami z całej Polski, aktualnie m.in: z Wrocławia, Warszawy, Poznania, Gdańska czy Częstochowy.

Chcąc świadczyć usługi jak najwyższej jakości regularnie uczestniczymy w szkoleniach księgowych i podatkowych– dzięki temu posiadamy aktualną wiedzę z zakresu rozliczania pakietów e-commerce, zmian podatkowych, rozliczania MOSS.

Zarząd Tributo

Julia Żuralska

Prezes Zarządu
Specjalistka od zadań specjalnych... Trudne zagadnienia podatkowe rozwiązuje niczym sudoku!

Karolina Burek

Członek Zarządu
Mistrz precyzji. Uwielbia wyszukiwać i wyłapywać błędy, znajdzie każdy grosz różnicy.

Żaneta Grzegorczyk​

Księgowa
Miłośniczka sportów, szczególnie biegania. Maraton jej nie straszny - podatkowy również.

Katarzyna Woźna​

Samodzielna Księgowa​
Uwielbia wyzwania i ryzyko. Choć adrenalina to jej drugie imię, to skoki na bungee są niczym w porównaniu z codzienną pracą księgowej.

Wiktoria Trzpis​

Młodsza Księgowa
Kontretnie i rzeczowo odpowie na każde pytanie, ceni sobie terminowość. Miłośniczka ciepłych klimatów, języki obce nie są jej obce.